Акції з вимогою відставки президента Грузії Міхаїла Саакашвілі пройшли в п'ятницю, 4 січня, у ряді міст країни, в тому числі в Тбілісі, Батумі, Кутаїсі та Зугдіді.

Кличко и Саакашвили подписали соглашение о сотрудничестве

Організатором акцій виступив оргкомітет з представників громадських та політичних організацій, що зібрав підписи під ультиматумом про відставку Саакашвілі з поста глави грузинської держави.

Як заявили учасники акцій, президентський термін Саакашвілі закінчується 20 січня 2013 року, рівно через п'ять років після його інавгурації, згідно з чинною Конституцією Грузії, де зазначено, що президент обирається строком на п'ять років. Тим часом, згідно з додатковими змінами до Конституції, які вніс парламент минулого скликання (коли більшість там складали представники партії "Єдиний нацрух"), проведення президентських виборів призначено на жовтень 2013 року.

На акції в Тбілісі, де біля палацу Саакашвілі зібралися декілька сотень осіб, організаторами акції було зачитано ультиматум, де було зазначено, що якщо президент Грузії проігнорує вимогу грузинського народу і не подасть у відставку, вони вдадуться до радикальних заходів у тому числі і до пікетування президентського палацу в центрі грузинської столиці.

Новое правительство Грузии "ломает себе шею", считает Саакашвили

Ультиматум підписали близько 50 неурядових та політичних організацій в тому числі Рух зелених Грузії, правозахисна організація "Солідарність за справедливість", партія "Тетребі" ("Білі"), Союз православних батьків, Грузино-осетинська місія, НВО "Врятуй життя" та інші. Нова акція проти Саакашвілі пройде в Тбілісі в суботу о 15:00 на проспекті Руставелі, біля будівлі, де ще недавно розташовувався парламент Грузії (до його переїзду в Кутаїсі). Під час сьогоднішньої акції також був продовжений збір підписів серед населення за відставку Саакашвілі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: грузия саакашвили протесты
Источник: Тиждень Просмотров: 1171
Загрузка...
Загрузка...